Jste nejvíc!

Upřímně bych rád poděkoval všem, kdo jste nás podpořili – všem fanouškům, spřízněným duším, které ukrojily ze svého rozpočtu, abychom dostali šanci startovat na nejtěžším silničním ultramaratonu na světě – Race Across America. To množství firem, které se staly sponzory, desítky lidí, kteří přispěli… chcete vědět víc?

Pád na dno

Měl to být můj osvědčený tréninkový den (13. 4. 2019) před ultra sezónou – z Paky do Hradce na závod Nova Cup a pak zase zpět. Ranní kosu a vítr na cestě do Hradce jsem zvládl, ale hromadný bourák na pátém kilometru závodu už ne. Takže sanita, fakultka a domů s holkama autem. Místo pocitu z dobrého… chcete vědět víc?

Podpořit účast na RAAM můžete i vy!

Race Across America, nejnáročnější silniční ultramraton na světě, měří bezmála 5000 km. Limit na jeho dokončení je 12 dní, tedy 288 hodin. Je to extrémní a bohužel i dost drahá záležitost (náklady se blíží jednomu milionu korun). Rád bych se pokusil vybrat symbolickou částku 288 000 Kč formou… chcete vědět víc?

V péči Centra fyzioterapie KINISI

Jelikož můj ojetej diesel občas vykazuje známky opotřebení, na což má samozřejmě po několika letech amatérského „extrémnějšího“ sportovnání (! s minimální regenerací) nárok, rozhodl jsem se svěřit ho do „autorizovaného servisu“. S radostí jsem zjistil, že v Horních Počernicích v Kinisi centrum… chcete vědět víc?

TUFO & KMC - v sezóně 2019 bude co ojíždět... :-)

Galusky (pláště) a řetěz... To jsou dvě věci, které naši sílu přenášejí na zemský povrch. Dostávají pěknou čočku a jsou řádně namáhány. Proto je kvalita na jejich místě důležitá. A v případě RAAMu, kdy mě mají dostat z jednoho konce USA na druhý, se jedná o zásadní články úspěchu. Tímto děkuji… chcete vědět víc?

This is my Mallorca...!

Tak to vypadá, když se sejde poctivá zima s poctivým tréninkem :-)...  chcete vědět víc?

UPRT family v kině

Na začátku února tradičně pořádáme v Kině Nová Paka přednášky a premiérové projekce nového filmu. Letos nesl program titul „Ultrapakárny“. Čekal mě opět maraton – nikoliv za řidítky, ale za mikrofonem. Ve čtvrtek a v pátek dopoledne byl program určen pro školy, v pátek a v sobotu večer přišla na… chcete vědět víc?

RAAM 2019 - není kroku zpět - jedeme!

Tak konec otálení a slov typu "možná", "asi", "snad"... Máme zaplacenou část startovného a není kroku zpět. V roce 2019 se postavím na start nejtěžšího cyklistického závodu na světě - Race Across America. Dostat tu českou vlaječku do cíle bude pěkná dřina a věřím, že se to s intergalaktickou silou… chcete vědět víc?

Přednáška pro Gymnázium a SOŠPg Nová Paka s charitativním výtěžkem

Přednášky pro novopacký gympl mají pro mě osobně vždy zvláštní náboj. Určitě je to tím, že jsem do této školy chodil (!rád) a měla zásadní vliv nejen na moji vzdělanost, ale také formování mé pubertální a čerstvě adolescentní osobnosti. V žádné jiné škole před tím ani potom se v mém případě… chcete vědět víc?

31. 12. 2018 - uvítání posledního dne roku na Sněžce

Poslední den v roce s kamarády vyrážíme z Nové Paky vstříc svítání  na Sněžce. Je to taková protialkoholní prevence – ráno vstáváme před pátou, abychom měli spánkový deficit, podpořili ho námahou na nejvyšším kopci ČR a večer pak nedělali takový brajgl. Pokud si tedy takticky nezdřímneme odpoledne… chcete vědět víc?