Vybrané mediální výstupy - sezóna 2023

PODCASTY Reportér magazín - Host reportéra Tomáše Poláčka (58 min) Info.cz - Maxim Pavla Vondráčka (1 h a 7 min) TV TV NOVA - Snídaně s Novou (10 min) ON-LINE A TIŠTĚNÁ MÉDIA iDNES - Dvakrát Stelvio, výstup po ledovci a v cíli šampaňské z nebe iSport - Závod a výstup v Alpách, pak na kole do… chcete vědět víc?

North Cape - Tarifa (7400 km), vybrané mediální výstupy

ROZHOVORY: DVTV - rozhovor s Martinem Veselovským (24 min) UŠÁK Míry Bosáka (39 min) Na férovku s Vavřincem Hradilkem (38 min) (NE) BLÁZNI Tomáše Poláčka (46 min) Host ve studiu ČR Hradec Králové (s J. Schmidtem, 10 min)  TV REPORTÁŽE + VSTUPY: Branky Body Vteřiny (ČT1):  Reportáž před… chcete vědět víc?

Rozhovor pro Red Bull před sezónou 2022

Silniční cyklistika má svoje kouzlo, sedneš za řidítka, šlápneš do pedálů a svištíš jak po másle. Kilometry ubíhají, endorfiny stoupají. Citíš ten vítr ve vlasech? Někomu to učaruje natolik, že musí kilometry přijímat jen ve sloních dávkách. A přesně tyhle dávky polyká jeden z nejznámějších českých… chcete vědět víc?

Vítězný Race Across Germany 2021

Sport.cz: Ultrapakárna. Polman triumf v závodě přes Německo korunoval výstupem na Zugspitze MTBs: Dan Polman zvládl vítězně závod přes Německo s výstupem na Zugspitze  iDnes: Cykloúlet: bez spánku a bez podpory jsem dojel od Baltu na alpský ledovec  Aktuálně.cz: Bez spánku přejel Německo, pak… chcete vědět víc?

Článek ve Sparku

Metal je nedílnou součástí mého života, dalo by se říct i každodenní rutinou. Snídaně: něco jím a čtu Spark, trénink: šlapu a u toho poslouchám hudbu ze sluchátek, práce: píšu a hudba valí z repráků, večer: chvilka čtení ve Sparku... Nevšední zážitky jsou pak koncerty a taky poslech hudby během… chcete vědět víc?

Rozhovor v DVTV

Bylo mi ctí popovídat si v DVTV nejen o Race around Czechia & Slovakia se sympatickou moderátorkou, zpěvačkou, herečkou, politoložkou... Emmou Smetana. Profesionální a přitom hodně příjemný přístup. Více se dozvíte v INTERVIEW DVTV (22 minut).  chcete vědět víc?

RACAS 2020 - články, rozhovory, reportáže

ZPRÁVY: Sport.cz: Cyklista Polman stihl objet Česko a Slovensko za osm dní Novinky.cz: Za osm dní objel na kole Česko i Slovensko en24news.com (angl.): Cyclist Polman toured the Czech Republic and Slovakia in eight days Redbull.com: Hotovo! Po 8 dnech Dan Polman ujel přes 3 500 kilometrů a… chcete vědět víc?

Rozhovor pro Red Bull (duben 2020)

"Udělat s ultra sportovcem krátký rozhovor? Nereálné. Pohodlně se usaďte a ponořte se s námi do rozhovoru plného odhodlání, dřiny a především přátelství." Děkuju Lu Gregorové za fajn pokec - výsledek čekujte  ZDE ;-). chcete vědět víc?

Výběr z mediálních výstupů RAAM 2019

ČT1 – Branky Body Vteřiny (hlavní večerní zpravodajství) 1,5 min ČT Sport – rozhovor v pořadu Sportovní zprávy (Stanislav Bartůšek), 10 min ČT2 - Dobré ráno (záznam všech pěti vstupů, 29 min), stránka pořadu Dobré ráno SEZNAM TV – Ušák, talkshow Jaromíra Bosáka, 30 min RADIOŽURNÁL – Host… chcete vědět víc?

SPORT.CZ / před startem RAAM

Výzva, nad kterou většině zůstane rozum stát. To je cyklistické ultra Race Across America. Bezmála pět tisíc kilometrů ze západního pobřeží USA na východní, téměř 60 tisíc nastoupaných metrů. Peklo jen pro vyvolené. A na úterním startu opět nebude chybět česká vlajka. Do boje s přetěžkou tratí i… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »