Výběr z mediálních výstupů RAAM 2019

ČT1 – Branky Body Vteřiny (hlavní večerní zpravodajství) 1,5 min ČT Sport – rozhovor v pořadu Sportovní zprávy (Stanislav Bartůšek), 10 min ČT2 - Dobré ráno (záznam všech pěti vstupů, 29 min), stránka pořadu Dobré ráno SEZNAM TV – Ušák, talkshow Jaromíra Bosáka, 30 min RADIOŽURNÁL – Host… chcete vědět víc?

SPORT.CZ / před startem RAAM

Výzva, nad kterou většině zůstane rozum stát. To je cyklistické ultra Race Across America. Bezmála pět tisíc kilometrů ze západního pobřeží USA na východní, téměř 60 tisíc nastoupaných metrů. Peklo jen pro vyvolené. A na úterním startu opět nebude chybět česká vlajka. Do boje s přetěžkou tratí i… chcete vědět víc?

ČT Sport / Reportáž z Race Around Austria

Sezóna 2018 a především pak ultramaraton Race Around Austria naplnila celý jeden díl pořadu Vertikal na ČT Sport - pustit lze v archivu: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10293515886-vertikal/219471292010005/?fbclid=IwAR2BM-boK1Pvl9rc1Sy_xiQcy2WdrJkKq0Gf7yqnmvrlhIi_kjKbhjH8wBo  chcete vědět víc?

"NÁVRATY" - Rozhovor pro Deník Gymnázia Nová Paka

Mám tu čest být prvním hostem "NÁVRATŮ"  - seriálu rozhovorů s absloventy Gymnázium Nová Paka. Kromě školy jsme si samozřejmě popovídali o mých "ultrapakárnách" a přípravách na Race Across America. Tímto děkuji velmi šikovné šéfredaktorce Míše Neumanové, která si na mě vzpomněla, přišla za mnou na… chcete vědět víc?

SPORT.CZ / Vyčerpání, bolest, halucinace. Českým ultramaratoncům peklo nevadí. Baví je to!

9. října 2018 08:54 (Aktualizováno: 9. října 2018 09:01) Mnohokrát si během závodu sáhnou na dno sil. Bojují s obrovským vyčerpáním i bolestí. Přesto je to baví a neměnili by. Čeští vytrvalostní cyklisté. Ultramaratónci Daniel Polman a Svaťa Božák. Nejtěžší závod světa. Race Across America. To je… chcete vědět víc?

iDnes.cz. / Cyklo-horolezec našel svůj extrém okolo Česka i na Grossglockneru

Daniel Polman z Nové Paky kombinuje cyklistiku s horolezectvím. Za 22 hodin se z Vídně dostal až na Grossglockner. V létě pokořil český rekord ve čtyřiadvacetihodinovém závodě, na Slovensku ujel v jednom kuse 911 kilometrů. Celý článek můžete vidět zde chcete vědět víc?

Xman.cz / Byla to pakárna, říká český bronzový jezdec z mistrovství v ultracyklistice

Je to masakr. Tisíc kilometrů dálky a 17 tisíc metrů převýšení. Závod Glocknerman se právem pyšní přízviskem „světové mistrovství v ultracyklistice“. Čech Daniel Polman na něm získal třetí místo. Celý článek můžete vidět zde chcete vědět víc?

SPORT.cz / Rozum zůstává stát. Kolik ujede cyklistická bestie z Nové Paky?

Devět set jedenáct. Přesně tolik kilometrů ujel na jeden zátah Daniel Polman při slovenském mistrovství v cyklistické čtyřiadvacetihodinovce na Slovakiaringu u Dunajské Stredy. Nový český rekord je ovšem pouhým střípkem z řady extrémních počinů dobrodruha z Nové Paky. Celý článek zde chcete vědět víc?