Možnost objednání TOP oblečení od firmy ATEX designed by #ultrapako!

Letošní předobjednávka a šance objednat si TOP hadříky od ATEXU designed by #ultrapako je tu! Kombinace antracitové a černé barvy působí decentně, hodí se ke každému kolu i helmě a nevadí ji ani špína. Závodní řada oblečení ze špičkových materiálů nabízí maximální výkon i neuvěřitelný komfort. … chcete vědět víc?

S Holkou statečnou v jednom kole

Když vyšel román Holka statečná, jehož hlavní hrdinkou je Blanka Čílová, tušil jsem, že se objeví příležitosti, abychom knihu prezentovali přímo mezi lidmi. Kladl jsem si na srdce, že se pokusím vše držet v rozumných mezích, abych Blanku nezatěžoval cestováním a besedami. Kdo ji však znáte, tušíte,… chcete vědět víc?

Světový pohár UCI Gran Fondo World Series v Portugalsku

Byla to akce na poslední chvíli. Záměr nominovat se na MS v Dánsku (1. 9. 2024) jsem nosil v hlavě už od konce sezóny 2023, ale nechával vše tak nějak plynout a „vyhnít“. Při hledání termínů na letošní sezónu jsem zjistil, že některé nominační závody mi nebudou vůbec vyhovovat. Do toho za mnou… chcete vědět víc?

To byla jízda! Přednášky 2023 / 2024

Jezdit po republice a setkávat se s lidmi mě baví čím dál víc. Letos mě to chytlo až tak, že jsem se rozjel na přednáškové turné, které si nezadá se štacemi hudebních kapel. Všude bylo pěkně a kopec srandy! Děkuju každému, kdo jste přišel a strávil se mnou čas. Celkem to dalo 25 večerních programů… chcete vědět víc?

Skóre přes „kilo“ – jste borci, děkujeme!

Jménem Lillinky, Jindříška (a jejich skvělých rodičů), spolku Domeček plný koleček a organizace Lékaři bez hranic děkuju všem, kdo jste přispěli na letošní sbírku spojenou s mým sportovním úsilím a následně i přednáškovým turné. Kvalita lidí, kteří mě obklopují, je mojí velkou výhrou. Nejenže… chcete vědět víc?

Turné pěti hospod 2023

Už devatenáctým rokem patří závěr cyklistické sezóny společensko-sportovní akci Turné pěti hospod (dále TPH). Jak název akce napovídá, vede přes pětici vybraných hospod na Novopacku a jeho okolí. Každým rokem je v itineráři zařazená i nová hospoda či restaurace, kterou jsme ještě nenavštívili.… chcete vědět víc?

Sezóna 2023 – divoká jízda s dobrým koncem

Už přes 20 let závodění přineslo do mého sportovního života spoustu různých sezón. Některé více, jiné méně úspěšné. Pokud bych měl charakterizovat tu zatím poslední, pak bych použil slovník specialistů na vaření či výživu: pestrá a hodně výživná. Měla všechno, pády, vítězství, krize, okamžiky… chcete vědět víc?

Holka statečná – Blanka Čílová

Vidět dámu, které chybí pár let do stovky, jak vyběhne schody, je zážitek. Mluvit s ní, je obohacující zkušenost. Být svědkem okamžiku, kdy jí tleská plný Hotel Centrál, patří k nejsilnějším momentům mého života. Kdo se křtu zúčastnil, odešel povzbuzen Blančinými slovy a vzácným elánem, který kolem… chcete vědět víc?

Sokolovská S 24 – Mistrovství ČR na 24 hodin MTB

Svoji zatím poslední 24hodinovku jsem jel v roce 2016, kdy se mi na Slovakia Ringu podařilo vytvořit dosud platný český rekord 911,68 km. Tenkrát jsem si řekl, že téma 24hodinovek je pro mě uzavřené. Jenomže do té doby jsem tyto závody jezdil pouze na silničním kole. O tom, že se jezdí i na… chcete vědět víc?

Dres ATEX ULTRA PAKA RACING 2023 - píšete si o něj, tak ho máte mít!!! Předobjednávky do 29. 9. 2023

Na základě několika přání je tu další předobjednávka a šance objednat si TOP dres od ATEXU designed by #ultrapako :-). Kombinace antracitové a šedomodré barvy působí decentně, ale má i díky designu pořádný grády! Jedná se o topovou závodní řadu dresů ATEX "Profi Plus", s níž je spokojen každý, kdo… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 4 5 7 9 Následující »