400 Ultra v nejlepším čase

400 Ultra 2023 – do třetice všeho dobrého! Čtyřistakilometrová bajkovačka po nejkrásnějších koutech ČR dospěla do svého třetího ročníku. A jak se říká – do třetice všeho dobrého, tak bylo konečně i dobré počasí, díky němuž bylo na trati méně bláta než v předešlých letech. Jediné, co závodníky… chcete vědět víc?

Letos pomáháme Lillince, Jindřiškovi, Domečku plnému koleček a Lékařům bez hranic

Na letošní sezónu jsem vykopnul tradiční sbírku na pomoc lidem, kteří si naši pomoc zaslouží. Jelikož jsem s potěšením pozoroval, jak peníze v rámci loňské sbírky padly na úrodnou půdu, rozhodl jsem se to vzít tak trochu přes kopírák a znovu podpořit Lillinku, Jindříška a Domeček plný koleček.… chcete vědět víc?

Přednášková šňůra 2022/2023. Děkuju všem, kteří jste přišli!

V sobotu 22. 4. 2023 jsem na Prague Bike Fest zakončil roční šňůru přednášek. Včetně škol se jednalo o 40 zastávek, takže turné bylo tak trochu ultramaratonský (i s ohledem na to, že si dělám sám sekretářku, promotéra, přednášejícího, prodejce merche a řidiče). V prvé řadě děkuju všem, kteří jste… chcete vědět víc?

Plány na sezónu 2023

Po loňské 7400 km dlouhé výzvě North Cape – Tarifa jedu tak trochu pořád na časový dluh. Šlapat skoro měsíc v kuse na kole a řešit jen základní věci, jako jsou strava a spánek, je sice fajn, ale celá ta legrace přinesla obrovské časové záseky v mnoha věcech, které stále hrnu před sebou. Letos tedy… chcete vědět víc?

Taková byla sezóna 2022

Rok 2022 přinesl řadu nej. Jel jsem svůj doposud nejdelší závod, najel jsem nejvíc kilometrů, fanoušci vybrali největší sumu v rámci dobročinné sbírky, hodil jsem ale také nejvíce držek v rámci jedné sezóny a zažil i největší křivdu nejen ve sportovním životě. Rodina, kamarádi, fanoušci a naše… chcete vědět víc?

Jestli mám v životě v něčem kliku, pak…

...to jsou ženy, které mi osud přihrál!   Nejprve skvělou mamku, základ všeho. Potom už jsem osudu trochu víc pomohl a životním parťákem se mi stala Šárka. Osudu jsme potom pomohli společně a narodily se nám milované dcery, nejvíc, co mohl náš společný život přinést. Vážím si toho, že mi "mé" ženy… chcete vědět víc?

18. ročník Turné pěti hospod

Letos už dospělý (18.) ročník podzimní vyjížďky po podkrkonošských luzích a hájích a především pak místních pohostinstvích přinesl mimořádně pestrou paletu zážitků. Základ byl položen v Hospůdce na Přibyslavi, kde jsme mohli využít bohaté snídaňové nabídky. Na konci první etapy byli účastníci… chcete vědět víc?

Předobjednávky - funkční triko, mikina a cyklo vesty! (do konce září)

Podpořte ultrapako nákupem a užijte si benefity špičkového funkčního oblečení ATEX, které prověřila celá řada českých olympioniků! Na předvánoční trh přinášíme oblíbené triko a hned dvě NOVINKY: sportovní mikinu a cyklistické vesty (v designu obou variant Ultra Paka Racing Team cyklistických dresů)… chcete vědět víc?

North Cape - Tarifa (7400 km): SPOLEČNÉ vítězství

Byla to nekonečná jízda, která bavila mě a další stovky, možná i tisíce lidí. Pětadvacet dní vyplněných napětím, euforií, zážitky, nezapomenutelnými setkáními, nádhernou přírodou, bolestí a radostí. 7400 kilometrů dlouhý závod North Cape Tarifa se navždy zapsal do paměti. I když přišly mnohé kruté… chcete vědět víc?

Vyjádření k přesunu do „neklasifikované kategorie“ po dokončení North Cape - Tarifa

Tři dny po mém dojezdu do cíle závodu North Cape – Tarifa, kdy druhý v pořadí se teprve blížil do cíle, se rozhodl organizátor závodu Andy Buchs vypsat novou kategorii „neklasifikovaná“, v níž jezdcům zůstane jejich čas a kompletní záznam trasy, ale nebudou zařazeni do celkového pořadí v závodě. Do… chcete vědět víc?