Vítězný Race Across Germany zakončený výstupem na Zugspitze

Jako vrchol letošní sezóny jsem si vybral závod Race Across Germany (RAG). Celkem 1116 km dlouhá trasa s převýšením 8500 m vedla z přístavního města Flensburg na hranici s Dánskem a končila na jihu země u rakouské hranice ve známém alpském středisku Garmisch Partenkirchen. Nad ním se mimo jiných… chcete vědět víc?

Nová kniha! OKOLO...

Seš ready na pořádnou jízdu? V nové knize čekej všechno - teda kromě nudy a zbytečného chození OKOLO horký kaše.Mohlo by tě zajímat:* kniha je už dostupná na e-shopu* autogramiády (kde bude možnost knihu koupit):čt 17.6. Ježkův statek od 16 hpá 18.6. v Jičíně, Fitko u Čápa od 20.15 hso 19.6.… chcete vědět víc?

Vítězství na ULTRA 400

Sezónu 2021 jsem začal na sprinterských tratích Jičínské cykloligy, závodech trvajících do půl hodiny. Pak ale přišla změna - velká a dlouhá změna. V pátek 21. 5. si svoji premiéru odbyl závod 400 ULTRA. Více o této další nezapomenutelné "ultrapakárně" a mojí premiéře na poli MTB  ultracyklistiky… chcete vědět víc?

E-shop

Můj virtuální stánek je otevřen 24 hodin 7 dní v týdnu. Račte nahlédnout: Danielpolman.com/e-shop chcete vědět víc?

Nový vozík pro Petra - díky všem dárcům!

Asi dva týdny před startem RACAS mě oslovil kámoš a velký fanoušk UPRT Dan Fišar, že má hendikepovaného kamaráda, jehož snem je pořízení nového invalidního vozíku. Prý mám zkušenosti s charitou a jestli bych třeba něco nevymyslel. Jak to dopadlo? Skvěle jako ve všech charitativních projektech, do… chcete vědět víc?

3540 km okolo ČR a SR

Na srpen 2020 jsme naplánovali prolog nového nonstop ultracyklistického závodu s podporou kolem Česko-Slovenska v délce 3540 km a převýšením cca 36 000 metrů – „Race around Czechia and Slovakia 2020“ (RACAS). Parametry trati jsou (nejen) na poměry Evropy naprosto unikátní! Nakonec se vše povedlo a… chcete vědět víc?

UPRT na Race Across America 2019

Race Across America (RAAM) sen těch nejodvážnějších cyklistů,kteří touží po velkých příbězích... … jedním z nich je i moje maličkost a náš ULTRA PAKA RACING TEAM!   V roce 2019 jsem dokončil jako třetí Čech a 339. účastník v historii závod Race Across America (38. ročník), nejtěžší silniční… chcete vědět víc?

DREAAM se stal skutečností aneb kniha je tu!

Tak je tu! Ve formě jedniček a nul odletěla z Prahy do Zlína, kde z ní následně vypiplali řádnou krasavici. Její míry jsou: 272 stran, formát: 18 x 25 cm. Až ji otevřete, dostane vás podmanivá krása fotografií od Tády&Gab z Traga.cz. Na známost na jednu noc to nevypadá. Tohle bude dlouhý sen,… chcete vědět víc?

Přednášky a akce 2019 / 2020

Uvidíme se v kinech, restauracích, hospodách! Můžete se těšit na přednášky, autogramiády knihy "DREAAM", premiéry nového filmu "DREAAM - americkej biják"... Přehled všech akcí, které v dohledné době plánuju najdete ZDE. chcete vědět víc?

Kanál na Youtube

Občas se mi podaří přidat nějaký příspěvek na Youtube - ať už mé video, nebo třeba záznam nějakého pořadu, kde se objevím. Za tímto účelem jsem vytvořil YOUTUBE KANÁL. Kdo se odváží, může se stát odběratelem... chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »