3540 km okolo ČR a SR

Na srpen 2020 jsme naplánovali prolog nového nonstop ultracyklistického závodu s podporou kolem Česko-Slovenska v délce 3540 km a převýšením cca 36 000 metrů – „Race around Czechia and Slovakia 2020“ (RACAS). Parametry trati jsou (nejen) na poměry Evropy naprosto unikátní! Nakonec se vše povedlo a… chcete vědět víc?

UPRT na Race Across America 2019

Race Across America (RAAM) sen těch nejodvážnějších cyklistů,kteří touží po velkých příbězích... … jedním z nich je i moje maličkost a náš ULTRA PAKA RACING TEAM!   V roce 2019 jsem dokončil jako třetí Čech a 339. účastník v historii závod Race Across America (38. ročník), nejtěžší silniční… chcete vědět víc?

DREAAM se stal skutečností aneb kniha je tu!

Tak je tu! Ve formě jedniček a nul odletěla z Prahy do Zlína, kde z ní následně vypiplali řádnou krasavici. Její míry jsou: 272 stran, formát: 18 x 25 cm. Až ji otevřete, dostane vás podmanivá krása fotografií od Tády&Gab z Traga.cz. Na známost na jednu noc to nevypadá. Tohle bude dlouhý sen,… chcete vědět víc?

Přednášky a akce 2019 / 2020

Uvidíme se v kinech, restauracích, hospodách! Můžete se těšit na přednášky, autogramiády knihy "DREAAM", premiéry nového filmu "DREAAM - americkej biják"... Přehled všech akcí, které v dohledné době plánuju najdete ZDE. chcete vědět víc?

Kanál na Youtube

Občas se mi podaří přidat nějaký příspěvek na Youtube - ať už mé video, nebo třeba záznam nějakého pořadu, kde se objevím. Za tímto účelem jsem vytvořil YOUTUBE KANÁL. Kdo se odváží, může se stát odběratelem... chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »