Vánoční tipy z e-shopu

Blíží se Vánoce a můj skládek v garáži je ready (e-shop). Ke každému nákupu nyní získáte i malé překvápko v podobě křupek Los Křupos a Red Bullu. Platí až do Vánoc ;-).  1/ Kniha pod stromem nesmí chybět… Vyzkoušejte napínavý román Holka statečná (výtisky s podpisem hl. hedinky Blanky Čílové),… chcete vědět víc?

Přednáškové turné 2023/24

Těším se na setkání s vámi, bude to zase jííííííízda! Kompletní přehled akcí najdete v sekci PŘEDNÁŠKY.  chcete vědět víc?

Konečně je na světě! Román HOLKA STATEČNÁ

Bylo mi ctí a velkým potěšením po tři roky navštěvovat paní Čílovou a pracovat s ní na románu. Výsledkem je nejzásadnější kniha, jakou jsem kdy napsal... Snad se vám bude líbit. Více informací a možnost zakoupení na e-shopu: Danielpolman.com/e-shop. chcete vědět víc?

MČR v MTB 24hodinovce

Moje vůbec první 24hodinovka na biku - Sokolovská S 24, shodou okolností po 20 letech od té první silniční v Nové Pace. Nakonec z toho byl titul mistra republiky a velká radost v našem týmu (Šárka Polmanová, Pavel Polman, David Horáček, Ondra Horáček a #ultrapako). Vyklepat na pevňáku 431 kiláků na… chcete vědět víc?

Payer Ultra Projekt - extrémní trojboj na počest Julia Payera

Čtyři dny v laufu na počest významného horolezce, polárníka, objevitele, kartografa a malíře Na počest Julia Payera jsem uskutečnil docela extrémní trojboj, při němž jsem si slušně máknul. Ostatně on si při svých expedicích sahal taky na hodně hluboké dno. Takže tuhle akci berme jako oslavu –… chcete vědět víc?

Tour de Kärnten - šest rychlých etap s bronzovou tečkou

Na můj první silniční etapák jsem vyrazil spolu s tátou a kamarádem Jardou, kteří se zhostili role sportovních ředitelů, mechaniků, kuchařů atd. Do rakouských Korutan jsem odjížděl s velkým respektem, protože týden nazpět jsem dokončil MTB závod bez podpory 400 Ultra. Únava byla znát. Neflákal jsem… chcete vědět víc?

Letos pomáháme Lillince, Jindřiškovi, Domečku plnému koleček a Lékařům bez hranic

Na letošní sezónu jsem vykopnul tradiční sbírku na pomoc lidem, kteří si naši pomoc zaslouží. Jelikož jsem s potěšením pozoroval, jak peníze v rámci loňské sbírky padly na úrodnou půdu, rozhodl jsem se to vzít tak trochu přes kopírák a znovu podpořit Lillinku, Jindříška a Domeček plný koleček.… chcete vědět víc?

400 Ultra - potřetí a v rekordu

400 Ultra 2023 – do třetice všeho dobrého! Čtyřistakilometrová bajkovačka po nejkrásnějších koutech ČR dospěla do svého třetího ročníku. A jak se říká – do třetice všeho dobrého, tak bylo konečně i dobré počasí, díky němuž bylo na trati méně bláta než v předešlých letech. Jediné, co závodníky… chcete vědět víc?

North Cape - Tarifa (7400 km): SPOLEČNÉ vítězství

Byla to nekonečná jízda, která bavila mě a další stovky, možná i tisíce lidí. Pětadvacet dní vyplněných napětím, euforií, zážitky, nezapomenutelnými setkáními, nádhernou přírodou, bolestí a radostí. 7400 kilometrů dlouhý závod North Cape Tarifa se navždy zapsal do paměti. I když přišly mnohé kruté… chcete vědět víc?

Obhajoba na 400 Ultra

V květnu 2022 mě v  rámci druhého ročníku 400 Ultra čekal pokus o obhajobu vítězství. Více o MTB ultramaratonu bez podpory na 400 km vedoucím přes Krkonoše, Jizerské hory, Žitavskou pánev, Lužické hory, České Švýcarsko, Labské pískovce, České středohoří, Kokořínsko-Máchův kraj, Český ráj a… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »