Možnost objednání TOP oblečení od firmy ATEX designed by #ultrapako! (do 28. 4. 2024)

Letošní předobjednávka a šance objednat si TOP hadříky od ATEXU designed by #ultrapako je tu! Kombinace antracitové a černé barvy působí decentně, hodí se ke každému kolu i helmě a nevadí ji ani špína. Závodní řada oblečení ze špičkových materiálů nabízí maximální výkon i neuvěřitelný komfort. … chcete vědět víc?

S Holkou statečnou v jednom kole

Když vyšel román Holka statečná, jehož hlavní hrdinkou je Blanka Čílová, tušil jsem, že se objeví příležitosti, abychom knihu prezentovali přímo mezi lidmi. Kladl jsem si na srdce, že se pokusím vše držet v rozumných mezích, abych Blanku nezatěžoval cestováním a besedami. Kdo ji však znáte, tušíte,… chcete vědět víc?

Skóre přes „kilo“ – jste borci, děkujeme!

Jménem Lillinky, Jindříška (a jejich skvělých rodičů), spolku Domeček plný koleček a organizace Lékaři bez hranic děkuju všem, kdo jste přispěli na letošní sbírku spojenou s mým sportovním úsilím a následně i přednáškovým turné. Kvalita lidí, kteří mě obklopují, je mojí velkou výhrou. Nejenže… chcete vědět víc?

MČR v MTB 24hodinovce

Moje vůbec první 24hodinovka na biku - Sokolovská S 24, shodou okolností po 20 letech od té první silniční v Nové Pace. Nakonec z toho byl titul mistra republiky a velká radost v našem týmu (Šárka Polmanová, Pavel Polman, David Horáček, Ondra Horáček a #ultrapako). Vyklepat na pevňáku 431 kiláků na… chcete vědět víc?

Payer Ultra Projekt - extrémní trojboj na počest Julia Payera

Čtyři dny v laufu na počest významného horolezce, polárníka, objevitele, kartografa a malíře Na počest Julia Payera jsem uskutečnil docela extrémní trojboj, při němž jsem si slušně máknul. Ostatně on si při svých expedicích sahal taky na hodně hluboké dno. Takže tuhle akci berme jako oslavu –… chcete vědět víc?

Tour de Kärnten - šest rychlých etap s bronzovou tečkou

Na můj první silniční etapák jsem vyrazil spolu s tátou a kamarádem Jardou, kteří se zhostili role sportovních ředitelů, mechaniků, kuchařů atd. Do rakouských Korutan jsem odjížděl s velkým respektem, protože týden nazpět jsem dokončil MTB závod bez podpory 400 Ultra. Únava byla znát. Neflákal jsem… chcete vědět víc?

Letos pomáháme Lillince, Jindřiškovi, Domečku plnému koleček a Lékařům bez hranic

Na letošní sezónu jsem vykopnul tradiční sbírku na pomoc lidem, kteří si naši pomoc zaslouží. Jelikož jsem s potěšením pozoroval, jak peníze v rámci loňské sbírky padly na úrodnou půdu, rozhodl jsem se to vzít tak trochu přes kopírák a znovu podpořit Lillinku, Jindříška a Domeček plný koleček.… chcete vědět víc?

400 Ultra - potřetí a v rekordu

400 Ultra 2023 – do třetice všeho dobrého! Čtyřistakilometrová bajkovačka po nejkrásnějších koutech ČR dospěla do svého třetího ročníku. A jak se říká – do třetice všeho dobrého, tak bylo konečně i dobré počasí, díky němuž bylo na trati méně bláta než v předešlých letech. Jediné, co závodníky… chcete vědět víc?

North Cape - Tarifa (7400 km): SPOLEČNÉ vítězství

Byla to nekonečná jízda, která bavila mě a další stovky, možná i tisíce lidí. Pětadvacet dní vyplněných napětím, euforií, zážitky, nezapomenutelnými setkáními, nádhernou přírodou, bolestí a radostí. 7400 kilometrů dlouhý závod North Cape Tarifa se navždy zapsal do paměti. I když přišly mnohé kruté… chcete vědět víc?

Obhajoba na 400 Ultra

V květnu 2022 mě v  rámci druhého ročníku 400 Ultra čekal pokus o obhajobu vítězství. Více o MTB ultramaratonu bez podpory na 400 km vedoucím přes Krkonoše, Jizerské hory, Žitavskou pánev, Lužické hory, České Švýcarsko, Labské pískovce, České středohoří, Kokořínsko-Máchův kraj, Český ráj a… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »