1000 Miles Adventure v rekordním čase

1000 Miles Adventure – to je pojem, legenda a dobrodružství spojené s ultrabikerem Honzou Kopkou. Ten byl vždycky tvrdý sám na sebe a povedlo se mu proto dokončit nejtěžší závody na světě. Přísný metr drží i při vymýšlení trasy jednoznačně nejtěžšího MTB ultramaratonu (nejen) v Čechách a na… chcete vědět víc?

400 Ultra ve znamení čtyřek

Čtvrtý ročník MTB ultramaratonu bez podpory přinesl jednoznačně nejtěžší podmínky. Závodníci se v pátek 17. května 2024 stavěli do startovního koridoru za silného deště. Ten nepolevil ani několik hodin po startovním výstřelu, který zazněl v pravé poledne. Pršelo i přes noc a souboj s kluzkými… chcete vědět víc?

Letos pomáháme Dorotce, Kačce a Domečku plnému koleček. Díky všem podporovatelům!

V sezóně 2024 bych vás rád poprosil o podporu lidí, kteří si zaslouží podat pomocnou ruku a také dodat motivaci k jejich často nelehkému zápasu s osudem. DOROTKA z Nové Paky se narodila se vzácnou, těžkou a neléčitelnou formou epilepsie - tzv. syndromem Dravetové, který se projevuje nejen častými,… chcete vědět víc?

S Holkou statečnou v jednom kole

Když vyšel román Holka statečná, jehož hlavní hrdinkou je Blanka Čílová, tušil jsem, že se objeví příležitosti, abychom knihu prezentovali přímo mezi lidmi. Kladl jsem si na srdce, že se pokusím vše držet v rozumných mezích, abych Blanku nezatěžoval cestováním a besedami. Kdo ji však znáte, tušíte,… chcete vědět víc?

Skóre přes „kilo“ – jste borci, děkujeme!

Jménem Lillinky, Jindříška (a jejich skvělých rodičů), spolku Domeček plný koleček a organizace Lékaři bez hranic děkuju všem, kdo jste přispěli na letošní sbírku spojenou s mým sportovním úsilím a následně i přednáškovým turné. Kvalita lidí, kteří mě obklopují, je mojí velkou výhrou. Nejenže… chcete vědět víc?

MČR v MTB 24hodinovce

Moje vůbec první 24hodinovka na biku - Sokolovská S 24, shodou okolností po 20 letech od té první silniční v Nové Pace. Nakonec z toho byl titul mistra republiky a velká radost v našem týmu (Šárka Polmanová, Pavel Polman, David Horáček, Ondra Horáček a #ultrapako). Vyklepat na pevňáku 431 kiláků na… chcete vědět víc?

Payer Ultra Projekt - extrémní trojboj na počest Julia Payera

Čtyři dny v laufu na počest významného horolezce, polárníka, objevitele, kartografa a malíře Na počest Julia Payera jsem uskutečnil docela extrémní trojboj, při němž jsem si slušně máknul. Ostatně on si při svých expedicích sahal taky na hodně hluboké dno. Takže tuhle akci berme jako oslavu –… chcete vědět víc?

Tour de Kärnten - šest rychlých etap s bronzovou tečkou

Na můj první silniční etapák jsem vyrazil spolu s tátou a kamarádem Jardou, kteří se zhostili role sportovních ředitelů, mechaniků, kuchařů atd. Do rakouských Korutan jsem odjížděl s velkým respektem, protože týden nazpět jsem dokončil MTB závod bez podpory 400 Ultra. Únava byla znát. Neflákal jsem… chcete vědět víc?

Letos pomáháme Lillince, Jindřiškovi, Domečku plnému koleček a Lékařům bez hranic

Na letošní sezónu jsem vykopnul tradiční sbírku na pomoc lidem, kteří si naši pomoc zaslouží. Jelikož jsem s potěšením pozoroval, jak peníze v rámci loňské sbírky padly na úrodnou půdu, rozhodl jsem se to vzít tak trochu přes kopírák a znovu podpořit Lillinku, Jindříška a Domeček plný koleček.… chcete vědět víc?

400 Ultra - potřetí a v rekordu

400 Ultra 2023 – do třetice všeho dobrého! Čtyřistakilometrová bajkovačka po nejkrásnějších koutech ČR dospěla do svého třetího ročníku. A jak se říká – do třetice všeho dobrého, tak bylo konečně i dobré počasí, díky němuž bylo na trati méně bláta než v předešlých letech. Jediné, co závodníky… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »