Děkujeme všem dárcům! Lilli, Jindra, Domeček plný koleček

Před startem závodu North Cape - Tarifa (7400 km) jsem vykopl míč v podobě sbírky peněz, které pomohou malé Lillince a Jindříškovi na složité cestě za jejich uzdravením a také podpoří místní spolek Domeček plný koleček. Jediná pravidla, která jsem určil, byl způsob dělení (každé dítě a jeho rodina… chcete vědět víc?

Předobjednávky - funkční triko, mikina a cyklo vesty (do konce září 2022)

Podpořte ultrapako nákupem a užijte si benefity špičkového funkčního oblečení ATEX, které prověřila celá řada českých olympioniků! Na předvánoční trh přinášíme oblíbené triko a hned dvě NOVINKY: sportovní mikinu a cyklistické vesty (v designu obou variant Ultra Paka Racing Team cyklistických dresů)… chcete vědět víc?

North Cape - Tarifa (7400 km): SPOLEČNÉ vítězství

Byla to nekonečná jízda, která bavila mě a další stovky, možná i tisíce lidí. Pětadvacet dní vyplněných napětím, euforií, zážitky, nezapomenutelnými setkáními, nádhernou přírodou, bolestí a radostí. 7400 kilometrů dlouhý závod North Cape Tarifa se navždy zapsal do paměti. I když přišly mnohé kruté… chcete vědět víc?

Obhajoba na 400 Ultra

V květnu 2022 mě v  rámci druhého ročníku 400 Ultra čekal pokus o obhajobu vítězství. Více o MTB ultramaratonu bez podpory na 400 km vedoucím přes Krkonoše, Jizerské hory, Žitavskou pánev, Lužické hory, České Švýcarsko, Labské pískovce, České středohoří, Kokořínsko-Máchův kraj, Český ráj a… chcete vědět víc?

Vítězný Race Across Germany zakončený výstupem na Zugspitze

Jako vrchol letošní sezóny jsem si vybral závod Race Across Germany (RAG). Celkem 1116 km dlouhá trasa s převýšením 8500 m vedla z přístavního města Flensburg na hranici s Dánskem a končila na jihu země u rakouské hranice ve známém alpském středisku Garmisch Partenkirchen. Nad ním se mimo jiných… chcete vědět víc?

Nová kniha! OKOLO...

Seš ready na pořádnou jízdu? V nové knize čekej všechno - teda kromě nudy a zbytečného chození OKOLO horký kaše.Mohlo by tě zajímat:* kniha je už dostupná na e-shopu* autogramiády (kde bude možnost knihu koupit):čt 17.6. Ježkův statek od 16 hpá 18.6. v Jičíně, Fitko u Čápa od 20.15 hso 19.6.… chcete vědět víc?

Vítězství na ULTRA 400

Sezónu 2021 jsem začal na sprinterských tratích Jičínské cykloligy, závodech trvajících do půl hodiny. Pak ale přišla změna - velká a dlouhá změna. V pátek 21. 5. si svoji premiéru odbyl závod 400 ULTRA. Více o této další nezapomenutelné "ultrapakárně" a mojí premiéře na poli MTB  ultracyklistiky… chcete vědět víc?

E-shop

Můj virtuální stánek je otevřen 24 hodin 7 dní v týdnu. Račte nahlédnout: Danielpolman.com/e-shop chcete vědět víc?

Nový vozík pro Petra - díky všem dárcům!

Asi dva týdny před startem RACAS mě oslovil kámoš a velký fanoušk UPRT Dan Fišar, že má hendikepovaného kamaráda, jehož snem je pořízení nového invalidního vozíku. Prý mám zkušenosti s charitou a jestli bych třeba něco nevymyslel. Jak to dopadlo? Skvěle jako ve všech charitativních projektech, do… chcete vědět víc?

3540 km okolo ČR a SR

Na srpen 2020 jsme naplánovali prolog nového nonstop ultracyklistického závodu s podporou kolem Česko-Slovenska v délce 3540 km a převýšením cca 36 000 metrů – „Race around Czechia and Slovakia 2020“ (RACAS). Parametry trati jsou (nejen) na poměry Evropy naprosto unikátní! Nakonec se vše povedlo a… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »