ČT Sport / Reportáž z Race Around Austria

Sezóna 2018 a především pak ultramaraton Race Around Austria naplnila celý jeden díl pořadu Vertikal na ČT Sport - pustit lze v archivu: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10293515886-vertikal/219471292010005/?fbclid=IwAR2BM-boK1Pvl9rc1Sy_xiQcy2WdrJkKq0Gf7yqnmvrlhIi_kjKbhjH8wBo  chcete vědět víc?

"NÁVRATY" - Rozhovor pro Deník Gymnázia Nová Paka

Mám tu čest být prvním hostem "NÁVRATŮ"  - seriálu rozhovorů s absloventy Gymnázium Nová Paka. Kromě školy jsme si samozřejmě popovídali o mých "ultrapakárnách" a přípravách na Race Across America. Tímto děkuji velmi šikovné šéfredaktorce Míše Neumanové, která si na mě vzpomněla, přišla za mnou na… chcete vědět víc?

SPORT.CZ / Vyčerpání, bolest, halucinace. Českým ultramaratoncům peklo nevadí. Baví je to!

9. října 2018 08:54 (Aktualizováno: 9. října 2018 09:01) Mnohokrát si během závodu sáhnou na dno sil. Bojují s obrovským vyčerpáním i bolestí. Přesto je to baví a neměnili by. Čeští vytrvalostní cyklisté. Ultramaratónci Daniel Polman a Svaťa Božák. Nejtěžší závod světa. Race Across America. To je… chcete vědět víc?

iDnes.cz. / Cyklo-horolezec našel svůj extrém okolo Česka i na Grossglockneru

Daniel Polman z Nové Paky kombinuje cyklistiku s horolezectvím. Za 22 hodin se z Vídně dostal až na Grossglockner. V létě pokořil český rekord ve čtyřiadvacetihodinovém závodě, na Slovensku ujel v jednom kuse 911 kilometrů. Celý článek můžete vidět zde chcete vědět víc?

Xman.cz / Byla to pakárna, říká český bronzový jezdec z mistrovství v ultracyklistice

Je to masakr. Tisíc kilometrů dálky a 17 tisíc metrů převýšení. Závod Glocknerman se právem pyšní přízviskem „světové mistrovství v ultracyklistice“. Čech Daniel Polman na něm získal třetí místo. Celý článek můžete vidět zde chcete vědět víc?

SPORT.cz / Rozum zůstává stát. Kolik ujede cyklistická bestie z Nové Paky?

Devět set jedenáct. Přesně tolik kilometrů ujel na jeden zátah Daniel Polman při slovenském mistrovství v cyklistické čtyřiadvacetihodinovce na Slovakiaringu u Dunajské Stredy. Nový český rekord je ovšem pouhým střípkem z řady extrémních počinů dobrodruha z Nové Paky. Celý článek zde chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »