Letos pomáháme Dorotce, Kačce a Domečku plnému koleček. Díky všem podporovatelům!

Letos pomáháme Dorotce, Kačce a Domečku plnému koleček. Díky všem podporovatelům!

V sezóně 2024 bych vás rád poprosil o podporu lidí, kteří si zaslouží podat pomocnou ruku a také dodat motivaci k jejich často nelehkému zápasu s osudem.

DOROTKA z Nové Paky se narodila se vzácnou, těžkou a neléčitelnou formou epilepsie - tzv. syndromem Dravetové, který se projevuje nejen častými, velkými a mnohdy prodlouženými záchvaty, ale také mentální retardací, celkovým opožděným vývojem, poruchou chůze, pozornosti a mnoho dalšího. Potřebuje celodenní péči, neustálou léčbu a terapie. Rodiče pro Dorotku dělají maximum a k tomu ještě pomáhají ostatním rodinám, v nichž se starají o někoho s podobnou diagnózou. Viz jejich velmi povedený a sledovaný účet na instagramu a také facebooku.

KATKA z Nové Paky, manželka a maminka Karličky, se dozvěděla před třemi lety, že má nádor na mozku. I přes špatné prognózy nic nevzdala a rozhodla se bojovat o zdánlivě nemožné. Na její odvážné a obdivuhodné cestě se jí dařilo. V březnu 2024 bohužel nemoc udeřila znovu. Kačku museli operovat. Od té doby je částečně paralyzovaná na pravou ruku a nohu. Nic ale nevzdává. Bojuje dál! Sbírka jí pomůže hradit náklady na léčbu a výdaje spojené s nemocí. Vaše podpora ji také dodá další kus motivace! 

Spolek DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK poskytující cennou pomoc lidem s postižením či ve vysokém věku podporujeme už mnoho let. Za svoji vytrvalou a kvalitní činnost si to zasluhuje čím dál více!  

Každému, kdo přispěje na transparentní účet, velmi děkuju (100% vaší částky půjde potřebným, každý z nich na konci sezóny dostane 33,33 %). Pomůžete nejen jim, ale i mně, jelikož těm sportovním úletům dodáte alespoň nějaký smysl a budou se mi dělat o to lehčeji a s větší radostí ;-).

Zde odkaz na transparentní účet: 2102005215 / 2010 

Děkujeme!

Dorotka s rodiči a sestrou, Katka s rodinou, Domeček plný koleček s jejich klienty a #ultrapako