Společnost Quittner & Schimek s.r.o. nabízí výrobu kabelových svazků pro leteckou a dopravní techniku. Dále také asembláž konektorů Amphenol a prodej elektronických součástek pro náročné aplikace.

Společnost byla založena v roce 1991 jako distributor elektronických součástek pro náročné aplikace v oblastech leteckých systémů, vojenských aplikací, dopravní technice, telekomunikaci a průmyslových řídicích systémech.

Poskytování služeb bylo dalším logickým krokem v rozvoji společnosti. V roce 1999 byl, díky zakoupení UV laseru pro značení vodičů, zahájen program poskytování služeb v oblasti zpracování vodičů a kabelových svazků.

Postupem času se tento program rozšířil a společnost nyní vyrábí kompletní kabelové svazky, zákaznické kabeláže, elektrické skříně a panely pro zákazníky v České republice, Německu, Švýcarsku a Velké Británii.

Na základě dlouholeté spolupráce s firmou Amphenol se společnost Quittner & Schimek stala certifikovaným assemblerem kruhových konektorů Amphenol dle standardů MIL-DTL-38999 a MIL-C-26482. Společnost Quittner & Schimek je od roku 2001 uvedena na seznamu QPL.

Více na: www.qscomp.cz

Facebook: www.facebook.com/QuittnerSchimek